Potonula koćarica u blizini Visa

U VIŠKOM akvatoriju kod otočića Ravnik sinoć, malo prije 22 sata, došlo je do potonuća koćarice "Bulić". Naime, u 21.46 sati Županijski centar 112 Split dobio je dojavu o havariji, a kako stoji na službenim internet stranicama Državne uprave za zaštitu i spašavanje dva člana posade nisu ozlijeđena.

Nakon dojave o havariji koćarice obaviješteni su Središnjica za traganje i spašavanje u Rijeci, Lučki kapetan na otoku Visu, Pomorska policija Split, Županijski vodopravni inspektor te predstavnik EKO stožera Splitsko-dalmatinske županije koji će sljedećih dana raditi na sanaciji eventualnog onečišćenja mora kao i na izvlačenju koćarice.

Za sada nisu poznati razlozi do kojih je došlo do havarije brodice.

M.M. 
Foto:
hrfoto

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.