Poginuo 17-godišnji motociklist

MLADIĆ Karlo N., koji je ove godine trebao postati punoljetan, poginuo je sinoć u padu s motocikla u mjestu Šandrovcu nedaleko od Bjelovara.

Sedamnaestogodišnji Karlo je vozio motocikl "XGjao" i na stotinjak metara od Šandrovca izgubio kontrolu zbog neprilagođene brzine.

Prebrzo je ušao u oštri, nepregledni zavoj i u jednom trenutku pao na kolnik i nastavio kliziti. Iz suprotnog smjera je nailazila Škoda Fabia koja je udarila u motocikl i tijelo nesretnog mladića koji je preminuo na licu mjesta.

Iz bjelovarske policije su priopćili da vozač Fabije nije bio pod utjecajem alkohola.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.