NAORUŽANI razbojnik danas je nešto iza 15 sati opljačkao poslovnicu Hrvatske pošte na Trgu Stjepana Konzula na Peščenici i zatim pobjegao u nepoznatom pravcu s nekoliko desetaka tisuća kuna plijena, izvjestila je Policijska uprava zagrebačka.
U poslovnici pošte nalazile su se dvije stranke, a u drugim prostorijama bilo je još petoro djelatnika pošte.
Prilikom razbojstva nitko nije ozlijeđen.