Pljačkaš orobio poštu na Peščenici

NAORUŽANI razbojnik danas je nešto iza 15 sati opljačkao poslovnicu Hrvatske pošte na Trgu Stjepana Konzula na Peščenici i zatim pobjegao u nepoznatom pravcu s nekoliko desetaka tisuća kuna plijena, izvjestila je Policijska uprava zagrebačka.

Prijeteći pištoljem 31-godišnjoj djelatnici koja se sama nalazila u prostoru za rad sa strankama, maskirani razbojnik je ukrao novac nakon čega je pješice pobjegao u smjeru juga, kažu u policiji.

U poslovnici pošte nalazile su se dvije stranke, a u drugim prostorijama bilo je još petoro djelatnika pošte.

Prilikom razbojstva nitko nije ozlijeđen.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.