ANDREJ PLENKOVIĆ čestitao je Tomislavu Tomaševiću na pobjedi, doznali smo iz vlade.
Plenković i Tomašević čuli su se telefonski. U utorak će se i sastati.
U utorak u 13 sati, naime, u Nacionalnoj sveučilišnoj knjižnici održat će se sastanak premijera sa svim županima i gradonačelnikom Zagreba Tomislavom Tomaševićem.
Glavne teme su, kako nam je rečeno, nastavak suradnje vlade sa županijama i Gradom Zagrebom, dogovor oko daljnje dinamike procesa cijepljenja te priprema turističke sezone. U kratkom razgovoru dotakli su se i obnove Zagreba. Naglašeno je da se oko toga planiraju posebni sastanci.