Pijani mladić pucao u dubrovačkom kafiću

NOĆAS je oko 2.40 sati dubrovačka policija uhitila 25-godišnjaka iz Nove Mokošice koji je pijan iz plinskog pištolja pucao u kafiću "Laura", a potom se automobilom dao u bijeg. Uhićen je na izlazu iz Dubrovnika, na mostu dr. Franje Tuđmana.

Policija je utvrdila kako je pijani mladić provocirao goste kafića i mahao pred njima pištoljem, a kad su ga konobari pokušali izbaciti, zapucao je na njih. Srećom, u incidentu nitko nije ozlijeđen.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.