Pernar opet izbačen iz sabora

Foto: Hina

SABORSKI zastupnik Živog zida Ivan Pernar jutros je ponovno udaljen iz sabornice nakon što se oglušio na dvije opomene predsjednika sabora Gordana Jandrokovića od kojeg je tražio da govori o deložaciji, a Jandroković mu je objašnjavao kako je vrijeme rezervirano za stanku tek u 13 sati.

Jandroković, od kojeg je Pernar tijekom rasprave o Zakonu o otpisu dugova fizičkim osobama tražio stanku, upozorio ga je da nema pravo govora te ga zamolio da sjedne.

Pernar je, međutim, ustrajavao preko ugašenog mikrofona u tvrdnjama da mu se oduzima pravo govora.

"Vi želite da dođe straža i izbaci Vas, da budete žrtva i dobijete medijsku pozornost", rekao mu je Jandroković.

Kako se Pernar nije dao smesti i odbijao je sjesti u klupu, Jandroković mu je oduzeo pravo sudjelovanja na današnjoj sjednici te ga je zamolio da iziđe iz sabornice. S obzirom na to da je Pernar nastavio stajati, Jandroković je naložio saborskoj straži da ga izvede te proglasio stanku.

Podsjetimo, Pernar je i sinoć udaljen iz sabornice.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.