Pao s balkona i umro

JUČER je između 18 i 19 sati na području Donjeg Laduča, Put Hadama, 69-godišnji muškarac prilikom izvođenja radova na svojoj vikendici pao s balkona, sa visine 1,15 metara.

Kako je izvijestila PU zagrebačka, nesretni je muškarac preminuo u vozilu Hitne pomoći, na putu prema bolnici. Mrtvo tijelo prevezeno je na Zavod za sudsku medicinu i kriminalistiku u Zagrebu.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.