Osam mrtvih u neredima u Armeniji

U JUČERAŠNJIM neredima koji su izbili u glavnom armenskom gradu Jerevanu nakon prosvjeda poginulo je najmanje osmero ljudi, priopćila je policija.

Nakon što su neredi izbili proglašeno je izvanredno stanje, a vojska u oklopnim vozilima patrolira ulicama glavnog grada. U sukobima su zapaljeni brojni automobili, te razbijeni izlozi gradskih trgovina.

Prosvjedi u Armeniji trajali su 11 dana nakon što je premijer Serzh Sarkisian uvjerljivo slavio na predsjedničkim izborima održanim 19. veljače.

P.V.
Foto: AFP

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.