DVOJICA nepoznatih maskiranih razbojnika su u subotu navečer oko 19:45 opljačkali sportsku kladionicu "Germania Sport" u Splitu, doznajemo iz splitske policije.
Razbojnici, od kojih je jedan bio naoružan pištoljem, zaprijetili su uposlenici, koja im je predala sav novac koji se u tom trenutku nalazio u kladionici. Potom su se udaljili u nepoznatom smjeru.
"Nije poznato koliko je novca ukradeno, a policijski službenici intenzivno tragaju za počiniteljima." - kazala je u razgovoru za Index glasngovornica PU splitsko-dalmatinske, Marina Kraljević-Gudelj.
U pljački nitko nije ozlijeđen, a očevid je u tijeku.
N.B