Opljačkano 20.000 kuna iz poštanskog ureda

IZ POŠTANSKOG ureda u riječkom naselju Srdoči, nepoznata muška osoba jutros je u 7,30 sati opljačkala 20.000 kuna.

Po policijskom izvješću glasnogovornice Policijske uprave primorsko-goranske Mirjane Kulaš, razbojniku je uz prijetnju hladnim oružjem zaposlenica dala taj iznos nakon čega se on izgubio u nepoznatom smjeru. Po njezinim tvrdnjama, razbojnik je bio djelomično maskiran.

Policija je obavila očevid i poduzela sve radnje u otkrivanju počinitelja tog razbojstva, izvijestila je Kulaš.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.