Opljačkana pošta u Splitu

JUTROS oko 8.30 sati mlađi muškarac koji je bio maskiran i naoružan pištoljem opljačkao je poštanski ured u Mosečkoj ulici u splitskom predjelu Kman - Kocunar.

Glasnogovornica splitske policije Marina Kraljević-Gudelj za Index je rekla kako je naoružani razbojnik u poslovnicu Hrvatske pošte upao u trenutku dok se u njoj nalazila jedna djelatnica i dvije stranke. Zaprijetio im je pištoljem nakon čega je zatražio novac.

U pljački nitko nije ozlijeđen, a razbojnik je iz pošte odnio manju količinu novca. Točan iznos ukradenog novca još se utvrđuje. Razbojnik je nakon toga pobjegao.

Policija za pljačkašem još traga, a radi se mladiću visine oko 175 centimetara koji je na sebi imao traperice i crno-sivu majicu.

I.K.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.