Nove žrtve u Iraku

Najmanje pet iračkih policajaca je poginulo a još pet je ranjeno u četvrtak u dvije eksplozije automobilabombi pokraj ministarstva unutarnjih poslova u Bagdadu, priopćila je policija.

Policajci su otvorili vatru na dva vozila koja su se velikom brzinom približavala kontrolnoj postaji prije ulaska u dvorište zgrade ministarstva. Napadači samoubojice nisu uspjeli prići samoj zgradi ministarstva već su njihova vozila eksplodirala pokraj kontrolne postaje.

(Hina) xsb ysb

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.