Nove žrtve u Iraku

DVA američka vojnika i četiri iračka civila ubijena su danas u Iraku, priopćila je američka vojska.

Dva vojnika ubijena su a tri ranjena u eksploziji bombe južno od Bagdada. Vojnici su bili pripadnici Prve oklopne divizije.

Četiri iračka civila, među kojima jedna žena i dijete, smrtno su stradali u Tikritu kad su američki vojnici pucali na njihovo vozilo dok je prolazilo pokraj vojnog konvoja.
Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.