Normalizirana opskrba vodom na području Pule

OPSKRBA vodom na području Pule normalizirana je jutros, izvijestio je Državni centar za obavješćivanje.

Djelatnici Vodovoda Pule uspjeli su danas do sedam sati normalizirati opskrbu vodom bez koje su jučer oko 7 sati zbog puknuća magistralnog cjevovoda "Gradole" ostala naselja Mandriol, Batvači, Golubovo, Fondole i dijelovi grada Pule, te općina Fažana i turistički kampovi Valbandon, Pineta i BI Village.


Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.