NAKON što je oko 14,10 sati veći dio Splita ostao bez električne energije dijelovi grada od 16 sati postupno se ponovno priključuju na elektrosustav.
Utvrđeno je kako taj transformator nije u kvaru već je kvar na nekoj nižoj razini napona pa je taj transformator već stavljen u pogon, kazao je Milišić. Ako je riječ o nekom većem kvaru bez struje neće biti cijeli Split već neko uže područje, poručio je glasnogovornik HEP-a dodajući kako je najgore prošlo.
Neki su dijelovi već dobili struju, a postupno se uključuju i ostali dok se ne utvrdi gdje se kvar točno dogodio.