POLICIJA u Puli uhitila je 46-godišnjeg muškarca iz Pomera koji je nožem napao dvojicu mladića zato što nisu svoje pse, koje su šetali, nisu držali na uzici.
25-godišnjaka i 29-godišnjaka je napadač najprije počeo vrijeđati, a zatim je izvadio nož i zarezao ih po rukama. Incident se dogodio u srijedu oko 16:30 sati, potvrdila je PU istarska.
Oba su mladića primljena u Opću bolnicu Pula gdje je je 25-godišnjaku pružena pomoć zbog težih, a 29-godišnjaku zbog lakših tjelesnih ozljeda. Protiv 46-godišnjeg napadača bit će podnesena kaznena prijava zbog napada, a mladići će također biti prijavljeni zbog kršenja javnog reda i mira, ali i zbog držanja životinje bez nadzora.