Mrsić zove na rušenje Bernardića: "SDP-ovci, izađite iz ormara"

Foto: PIXSELL/Igor Kralj

SDP-ov Mirando Mrsić danas je za N1 ponovio kako smatra da čelnik te stranke Davor Bernardić mora otići.

"Posljednjih šest mjeseci politika stranke je bila blago rečeno krivudava, a apsolutna odgovornost za potop, debakl u Zagrebu je na Davoru Bernardiću. To je politika koju je on 10 godina vodio u Zagrebu", rekao je Mrsić. Dodao je i kako je upravo Bernardić trebao stranku povesti "demokratskijim" smjerom nakon što je otišao Zoran Milanović.

O potencijalnim novim SDP-ovim čelnim ljudima nije želio govoriti: "Ne bih licitirao s imenima. O njima ćemo razgovarati kad Bernardić podnese ostavku."

Ima podršku, pozvao da "izađu iz ormara"

Kaže da podršku za svoje izjave i stavove ima i u stranačkim kolegama: "Puno sam razgovarao, svi odobravaju moj postupak. Većina saborskih zastupnika i jedan dio članova Predsjedništva odobrava ono što sam napisao i rekao."

Ipak, jedino je Mrsić javno istupio. No, pozvao je kolege u stranci da i oni naprave isto: "Njihov je stav, ja ih pozivam da izađu iz odmara i kažu sto misle".
 

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.