TIJEKOM noći s utorka na srijedu temperature su se u Moskvi spustile na 32 stupnja Celzijusa a šest je osoba preminulo od hipotermije, objavio je Centar za izvanredna stanja u glavnom gradu Rusije.
Od početka zime, koje je ove godine posebice oštra u Rusiji, od hladnoće je u Moskvi preminulo 239 osoba.
Žrtve hladnoće u Moskvi najčešće su beskućnici, koji piju velike količine votke kako bi se zagrijali.