Moskva: Temperature i do minus 37 stupnjeva

TIJEKOM noći s utorka na srijedu temperature su se u Moskvi spustile na 32 stupnja Celzijusa a šest je osoba preminulo od hipotermije, objavio je Centar za izvanredna stanja u glavnom gradu Rusije.

Od početka zime, koje je ove godine posebice oštra u Rusiji, od hladnoće je u Moskvi preminulo 239 osoba.

U području Moskve, temperatura se tijekom noći s utorka na srijedu spustila i do -37 stupnjeva Celzijusa.

Žrtve hladnoće u Moskvi najčešće su beskućnici, koji piju velike količine votke kako bi se zagrijali.



Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.