Mladić stradao pri padu s motora u Šibeniku

U PROMETNOJ nesreći koja se dogodila oko 15 sati u Šibeniku stradao je mladić koji je pao s motora. Motorist je sam kriv za izazvanu prometnu nesreću, jer u njoj nije bilo kontakta s drugim vozilima, javlja PU šibensko-kninska.

Ozlijeđeni mladić prevezen je u OB Šibenik, gdje će se težina njegovih ozljeda naknadno okarakterizirati. Promet na dionici državne ceste D-8, gdje se dogodila ova nesreća, trenutno se odvija samo jednim prometnim trakom.

K.S.
Foto: Index (Arhiva)

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.