DANAS u SAD-u počinje prodaja "Zunea", MP3-plejera koji je proizveo "Microsoft" u nastojanju da se suprostavi "Appleu" i njegovom dosada neprikosnovenom "iPodu".
"Zune" će biti trenutno dostupan samo u američkim trgovinama, a koštat će 250 dolara te imati kapacitet od 30 GB memorije.
Prve reakcije na plejer su pomiješane. Dok je dizajn lošiji u odnosu na iPod, smatra se praktičnijim za korištenjem, te posjeduje mogućnost bežične izmjene pjesama s drugim korisnicima, kao i slušanja FM-radio postaja.
S druge strane se plejeru zamjera "drakonski" sustav zaštite pjesama od neovlaštenog kopiranja kao i prevelike cijene usluga.
D.A.