PREDSJEDNIK Republike Stjepan Mesić sastao se jutros u vili ´Prekrižju´ s nadbiskupom zagrebačkim i predsjednikom Hrvatske biskupske konferencije msgr. Josipom Bozanićem.
Susret je priređen, kako je izvijestio Ured predsjednika, radi dogovora o protokolu svečane predaje božićnog drva na Trgu sv. Petra u Rimu 17. prosinca.