Mesić se sastao s Bozanićem

PREDSJEDNIK Republike Stjepan Mesić sastao se jutros u vili ´Prekrižju´ s nadbiskupom zagrebačkim i predsjednikom Hrvatske biskupske konferencije msgr. Josipom Bozanićem.

Susret je priređen, kako je izvijestio Ured predsjednika, radi dogovora o protokolu svečane predaje božićnog drva na Trgu sv. Petra u Rimu 17. prosinca.

U razgovoru je bilo riječi i o stanju u odnosu Crkve i države, kaže se u priopćenju.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.