Mark Zuckerberg se vraća na Harvard

MARK Zuckerberg po prvi put se "po službenoj dužnosti" vraća na sveučilište Harvard, kojeg je napustio 2004. godine kako bi radio na Facebooku.

Zuckerberg na kraju nikad nije diplomirao na Harvardu, iako mu to vjerojatno nije teško palo, a vjerojatno ni neće. Naime, Zuckerberg se ne vraća kao student, već će sveučilište posjetiti kako bi regrutirao studente za poslove i stažiranje na Facebooku.

Tehnički gledano, ovo nije njegov prvi povratak na Harvard nakon 2004. godine, jer se neslužbeno pojavio na uvodnom predavanju iz informatike 2005. godine. Međutim, ovog je puta službeno pozvan natrag od strane "dužnosnika Harvarda".

Prošlog tjedna Zuckerberg je na sveučilištu Stanford pojasnio zašto se nikad nije vratio na Harvard, iako je njegov boravak u Kaliforniji trebao trajati samo tijekom ljetne pauze. "Ništa nisam znao i zato sam morao biti ovdje. Da sam ostao u Bostonu, Facebook nikad ne bi profunkcionirao", citirao je Zuckerberga Atlantic Wire.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.