Lažna dojava o bombi u sjedištu UN-a u Beču

AUSTRIJSKA policija primila je jutros anonimnu dojavu da se u sjedištu UN-a u Beču nalazi bomba, što je za Index potvrdila Sonja Wintersberger, zadužena za odnose s javnošću u bečkom sjedištu.

"Nas je o dojavi prijetnje obavijestila austrijska policija koja pretražuje zgradu i područje oko nje. Zasad nemam povratne informacije o tome je li pretraga završila" - rekla nam je Wintersberger oko 12.30 sati.

Dodala je kako je zgrada UN-a otvorena, te da nije bilo nikakve evakuacije.

"Rad u zgradi odvija se normalno" - rekla je Wintersberger.

Oko 13.30 od Sonje Wintersberger doznali smo kako je policija pretražila veći dio sjedišta te da bomba nije pronađena, no da su još uvijek na snazi povećane mjere sigurnosti.

A.H.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.