SPLITSKA je policija danas oko 10,10 sati zaprimila lažnu dojavu o bombi postavljenoj na stadionu nogometnog kluba "Hajduk" na Poljudu, izvijestila je glasnogovornica PU splitsko-dalmatinske Tina Disopra.
Nakon dojave obavljen je pirotehnički pregled cijelog stadiona i utvrđeno da je riječ o lažnoj dojavi. Policija poduzima mjere radi pronalaženja počinitelja, a protiv nepoznate osobe podignuta je kaznena prijava zbog širenja lažnih i uznemiravajućih glasina.
U trenutku dojave i tijekom pregleda, kako doznajemo, na stadionu nije bilo puno ljudi, a nekolicina igrača "Hajduka" nije ni prekinula trening.