POLICIJA je jutros u devet sati evakuirala zgradu Općinskog suda u Vukovarskoj ulici u Zagrebu, nakon dojave o bombi.
Zgradu suda su odmah pretražili policijski pirotehničari koji nisu ondje pronašli nikakvu eksplozivnu napravu te je utvrđeno da se radi o lažnoj dojavi.
R.I.
Foto: Arhiva