BRODSKI promet između otoka Korčule i kopna, nakon noćašnjeg jakoga nevremena i velikoga plimnoga vala, danas je od podne normaliziran.
Trajekti ´Zamošće´ i putnički brod ´Lovor´ uspostavili su normalnu brodsku vezu preko Pelješkoga kanala između luke Korčula i Orebića.
Stanje u Korčuli potpuno se normaliziralo, kruh i novine stigli su sa zakašnjenjem. Prema obavijesti korčulanskog Centra za obavješćivanje, veće štete nisu prijavljene, osim dviju plastičnih barki ´pasara´ koje su vjetar i valovi otrgnuli s priveza.