Kontrolirane eksplozije u središtu Bagdada

AMERIČKI vojnici aktivirali su neeksplodirane mine i granate u središtu Bagdada, uzrokujući seriju eksplozija u iračkom glavnom gradu, izvijestili su očevici.

Oni prenose da su vojnici aktivirali nekoliko mina u bivšem predsjedničkom kompleksu na zapadnoj obali rijeke Tigris.

Više eksplozija čulo se i u drugim dijelovima grada, za koje se pretpostavlja da su također kontrolirane detonacije neeksplodiranog streljiva, kazali su stanovnici Bagdada.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.