Preuređeni poštanski ured u Kninu danas je svečano otvorio šibenskokninski župan Duje Stančić, izrazivši tom prigodom želju da takvih svečanosti, koje su potvrda da se država nastavlja skrbiti o ratom stradalim krajevima, bude i više.
U cjelovitu obnovu kninske pošte, kojom je, uz kvalitetnije usluge građanima, osiguran i suvremeni prostor za rad 32 zaposlenika, Hrvatske pošte uložile su 3,5 milijuna kuna, istaknuo je pomoćnik ravnatelja Područnog centra Hrvatskih pošta, Poštanskog središta Šibenik Rato Miškić.
Najavivši nova ulaganja u obnovu poštanskih ureda na kninskom području, Miškić je rekao da je u planu uređenje poštanskih ureda u Kijevu i Kistanjama.
Na svečanosti otvorenja obnovljenu kninsku poštu blagoslovio je kninski gvardijan fra Petar Klarić.
(Hina) av mć