Šesnaestogodišnjakinji je čaj s jednom tabletom, bez da ju je upozorila na njegov sadržaj, ponudila 29. studenoga u učionici zbog čega je učenica, nakon što ga je popila, sa simptomima trovanja zadržana u splitskoj Kliničkoj bolnici.
Protiv 18-godišnjakinje i Š. B., nakon provedene obrade, podnesene su kaznene prijave zbog zloporabe droge na štetu maloljetne osobe, zbog čega im prijeti kazna zatvorom od jedne do deset godina.
(Hina) xdstr ydd