38-GODIŠNJI interventni policajac Željko Posavec ubio se jučer u MUP-ovom stacionaru u zagrebačkoj četvrti Kruge. Policajac je samoubojstvo počinio iz vatrenog oružja i to tako što si je ispalio metak u prsa.
Razlozi samoubojstva zasad nisu poznati, ali nagađa se da je Željko odlučio oduzeti vlastiti život zato što je teško podnio rastavu od svoje supruge 2006. godine. Proteklih godina živio je sam i teško mu je padala odvojenost od 16-godišnje kćeri i 12-godišnjih sinova blizanaca.