Imotski: Bacio bombu bez upaljača

IMOTSKA policija provodi kriminalističku obradu nad 54godišnjim M.Z. iz Imotskog koji je sinoć priveden u Policijsku postaju nakon što je u jednom ugostiteljskom objektu bacio ručnu bombu, na sreću, bez upaljača, izvijestila je glasnogovornica Policijske uprave splitskodalmatinske Tina Disopra.

Istragom je utvrđeno da je M.Z. bombu bacio u alkoholiziranom stanju nezadovoljan što konobarica nije htjela puštati glazbu po njegovim željama. Bacanje bombe izazvalo je paniku među gostima, no nitko nije ozlijeđen.
Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.