Foto: Facebook
VEĆ danima svjedoci smo sve praznijih polica u Konzumovih dućanima, a koje su rezultat problema u kojima se našao Agrokor.
"U Konzumu u Pointu na Vrbanima vidljiva je nestašica velikog broja proizvoda. Dobavljači ne žele isporučivati robu jer znaju da neće moći naplatiti svoja potraživanja.
Treba napomenuti da ne fali roba koju proizvode tvrtke u sastavu Agrokora poput Zvijezde", napisao je Pernar.