Gospić: Starac se ubio bombom

LIČKO-SENJSKA Policijska uprava priopćila je danas da je 71-godišnji umirovljenik (N.P.) iz Gospića počinio samoubojstvo ručnom bombom.

Njegova supruga prijavila je policiji da je posljednji put bio u obiteljskom stanu u Kaniškoj ulici 9. svibnja.

Policija ga je jučer poslijepodne pronašla mrtvog u dvorišnoj zgradi u Jasikovačkoj ulici, gdje je povremeno boravio. U nazočnosti mrtvozornika, utvrđeno je da je riječ o samoubojstvu ručnom bombom.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.