U TEŠKOJ prometnoj nesreći koja se noćas oko 3 sata dogodila uz željezničku prugu u Kominu, dvije su osobe ozlijeđene.
Do nesreće je došlo kad je VW Golf dubrovačkih oznaka, pod još neutvrđenim okolnostima, sletio s kolnika i zabio se u nasip.
Vozačica automobila, 24-godišnja V. V. i suvozačica, 29-godišnja M. V. iz Komina, s teškim su ozljedama prebačene u Opću bolnicu Dubrovnik.
I.M.
Foto: Arhiva