Glavaša posjetio biskup Srakić

ĐAKOVAČKO-srijemski biskup Marin Srakić posjetio je Branimira Glavaša u zatvorskoj bolnici u Zagrebu, javlja HTV.

Razgovor Glavaša i Srakića trajao je nešto manje od pola sata, tijekom kojeg je biskup Srakić pokušao nagovoriti Glavaša da odustane od štrajka glađu. Tijekom nagovaranja aludirao je na njegovo zdravstveno stanje i obitelj.

"Glavaš mi nije obećao da će prestati sa štrajkom glađu, rekao je da će o tome sam odlučiti", - prenosi HTV izjavu Srakića koji Glavaša poznaje još od mladosti.

Sa Srakićem je u bolnicu došao i saborski zastupnik HDSSB-a Ivan Drmić, koji je okupljenim novinarima kazao da Glavaš i dalje odbija hranu, vitamine i ostalo, te da povremeno uzima tekućinu jer teško govori.

A.H.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.