General Norac vikend provodi u krugu obitelji

GENERAL Mirko Norac ovaj će vikend provesti u Otoku kod Sinja u krugu obitelji. Naime, s obzirom da je odslužio polovicu 12-godišnje zatvorske kazne, imao je pravo na slobodni vikend, prenosi Nova TV.

Norac, koji je posljednjih šest godina proveo u zatvoru u Glini, zbog zločina počinjenih u Gospiću 1991. godine, stigao je u obiteljski dom u društvu prijatelja.

Iako je po nekim hrvatskim medijima ranije bilo spominjano da je Norac viđen van zatvora, ovo je prvi put da postoji službena potvrda o njegovom izbivanju iz istog.

I.M.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.