ZGRADU iračkog Ministarstva vanjskih poslova potresla je u utorak eksplozija, a nakon toga u tom se području začula pucnjava, objavili su očevici.
Ministarstvo se nalazi u blizini sjedišta američke uprave. Razmjeri štete zasad nisu poznati, izjavili su čuvari zgrade.
Po njihovim riječima, eksplozija se dogodila na parkiralištu izvan zgrade ministarstva.