DVIJE indonežanke hospitalizirane su nakon što su prvi testovi pokazali da su zaražene virusom ptičje gripe, izvijestilo je u četvrtak tamošnje ministarstvo zdravstva.
Predstavnik indonežanskog ministarstva zdravstva Hariadi Wibisono rekao je da se dvije žene u dobi od 27 i 22 godine nalaze su u bolnici u Jakarti.
Uzorak krvi bit će poslan na dodatno ispitivanje u Hong Kong.
U Indoneziji je do sada potvrđeno 16 smrtnih slučajeva uzrokovanih ptičjom gripom, dok su u sedam slučajeva pacijenti preživjeli.