Dojava o bombi u zagrebačkom Gradskom poglavarstvu

ZAGREBAČKA policija je nešto prije podneva zaprimila anonimnu dojavu o eksplozivnoj napravi u zgradi Gradskog poglavarstva.

Iz zagrebačke policije smo doznali da su pirotehničari protueksplozivne zaštite Zagreba napravili pregled kojim nisu pronašli nikakvu sumnjivu napravu te zaključili da se radilo o lažnoj dojavi.

Policija traga za osobom koja je lažno informirala policiju o bombi.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.