Dječak poginuo u padu s mopeda

17-GODIŠNJAK u središtu Gradine kraj Virovitice izgubio je kontrolu nad mopedom i poginuo od ozljeda zadobivenih u padu.

Dječak je moped vozio vez kacige i položenog vozačkog ispita, priopćila je PU virovitičko-podravska. Iz nepoznatog je razloga izgubio kontrolu nad mopedom vozeći po Gajevoj ulici u 14.55 sati nakon čega su kotači mopeda zahvatili desni rubnik, a dječak je u padu glavom udario u most i poginuo na mjestu.

J.C.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.