Dio Vrgorca i okolnih sela od sinoć bez struje

Foto: Hina

DIO VRGORCA i prigradskih naselja je bez struje od devet sati sinoć, ekipe HEP-a su na terenu, a pretpostavlja se da su problemi na dalekovodima posljedica loših vremenskih uvjeta.

Sinoć oko deset sati nakratko je stabilizirana isporuka električne energije, a potom je došlo do prekida u isporuci koji još traje.
 
Kako se doznaje iz HEP-a, pogona Vrgorac, sve ekipe su na terenu, pokušavaju se otkloniti kvarovi, trenutno se radi u selima Prapatnice i Stilja, gdje je bez struje ostala i područna škola, a u Vrgorcu je bez struje od sinoć i dio Vukovarske ulice kod Doma zdravlja.
 
Problemi na dalekovodima najvjerojatnije su posljedica loših vremenskih uvjeta.
Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.