Dijelovi Zagreba satima bez vode

Screenshot: Google maps

ZBOG puknuća cjevovoda prilikom radova u Aleji Hermanna Bollea dio Zagreba je bez pitke vode - Šalata, Remete, Gračani....

Kako su javili iz Zagrebačkog holdinga u tijeku je normaliziranje opskrbe pitkom vodom u Aleji Hermanna Bollea i okolnom području.

Na terenu su i dalje cisterne s pitkom vodom.

Zbog radova je promet ograničen od križanja s Bijeničkom prema sjeveru. Vozi se obilazno, prema privremeno postavljenoj signalizaciji. Autobusne linije 106 i 226 prometuju izmijenjenom trasom preko Gupčeve zvijezde.

Kako neslužbeno doznajemo, do 14 sati bi svi građani trebali imati vodu.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.