Delo: Odlazi šef Mercatora

Foto: mercatorgroup.si/Delo

SLOVENSKO Delo piše kako će se danas u Agrokoru u Zagrebu održati izvanredna sjednica nadzornoga odbora Mercatora te da će na njoj vjerojatno odstupiti predsjednik Uprave Mercatora Toni Balažič.

Balažič je, navodi Delo, mladi menadžer koji je prije dolaska na čelo Mercatora u 2012. vodio Fructal i Žito. Dodaju kako je on vodio zahtjevne pregovore s kreditorima Mercatora koji su Mercator zasad zaštititili od problema koje ima Agrokor.

Delo piše kako će Balažič napustiti Mercator na vlastiti zahtjev.

 

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.