DANSKA ĆE 2004. ODRŽATI REFERENDUM O USTAVU EU-A

Danska će sljedeće godine održati referendum o novom ustavu Europske unije, objavio je u četvrtak danski premijer Anders Fogh Rasmussen.

Rasmussen je kazao da će se referendum održati "unutar sljedećih 12 do 18 mjeseci".

Govoreći novinarima, on nije komentirao hoće li Danci održati i novi referendum o prihvaćanju eura. Danska je u rujnu 2000. godine odbila uvesti jedinstvenu valutu EU-a.

(Hina) nab nab

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.