Danas uništavanje "maksimirske bombe"

DANAS tijekom jutra pa sve do 14 sati obavit će se uništavanje bombe pronađene u zagrebačkom naselju Maksimir.

Kako je izvijestila PU karlovačka uništavanje će se obaviti na vojnom poligonu "Eugen Kvaternik" kod Slunja te bi stanovništvo na području Josipdola i predjela Oštarijskih dolova moglo čuti glasne detonacije.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.