Bush čestitao Obami

AMERIČKI PREDSJEDNIK George W. Bush je tijekom noći telefonom nazvao svog upravo izabranog nasljednika te mu čestitao "na sjajnoj noći".

Dana Perino, glasnogovornica Bijele kuće tvrdi kako je Bush u svoje i suprugino ime čestitao Baracku Obami te obećao kako će prijenos vlasti - koji se mora dovršiti do 20. siječnja kada sadašnjem predsjedniku ističe mandat - "ići glatko".

"Krenut ćete na jedno veliko životno putovanje. Čestitam i dobro se provedite", Perino je citirala Busheve riječi.

Trenutni predsjednik je također pozvao svog nasljednika i njegovu obitelj da dođu posjetiti Bijelu kuću "kada god žele".

D.A.
Foto: AFP

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.