Britanka ležala dvije godine mrtva u stanu

OSTACI 40-godišnje žene pronađeni su u jednom stanu nedaleko Londona, a prema prvim policijskim informacijama Joyce Vincent umrla je prije dvije godine.

Njeno tijelo pronađeno je na kauču u dnevnoj sobi, a oko nje pronađeni su neotvoreni božićni darovi. Iako policija pretpostavlja kako je žena umrla u prosincu 2003. godine, u stanu su još uvijek radili grijanje i televizor.

Tijelo je bilo u raspadnutom stanju, pa je žena bila identificirana po zubalu, javljaju britanski mediji.

Pretpostavlja se kako se nitko od rođaka nije zapitao gdje je Joyce Vincent jer je bila u programu zlostavljanih žena, pa su mislili da se negdje krije.

Niti susjedi nisu primijetili ništa neobično jer se stan nalazio u zgradi u kojoj su često obitavali ovisnici. Nekoliko tjedana prije nego je otkriveno njeno tijelo jedan je stanar u liftu pronašao mrtvaca uz boce alkohola.

Prvi susjed nesretne žene 25-godišnji Mickel Dobbs kazao je za Independent kako je osjetio čudan smrad, no mislio je da je to od kukaca kojih je bilo posvuda. Dodao je i kako se njegov prijatelj šalio da je možda u blizini kakav mrtvac.

A.H.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.