Bozanić primio voditelja misije OESS-a

Predsjednik Hrvatske biskupske konferencije zagrebački nadbiskup kardinal Josip Bozanić primio je danas u zagrebačkom Nadbiskupskom dvoru Petera Semnebya, voditelja misije Organizacije za europsku sigurnost i suradnju (OESSa) u Republici Hrvatskoj.

Bio je to oproštajni posjet Petera Semnebya na kraju njegovog mandata u Hrvatskoj, izvijestio je Ured zagrebačkoga nadbiskupa za odnose s javnošću.

(Hina) pp/xmc ymc

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.