Boysi se potukli s navijačima HSV-a

UOČI večerašnje utakmice na Maksimiru nekolicina Dinamovih navijača na Dolcu se sukobila s njemačkim navijačima. Policija je naposljetku, ipak, otjerala nasilnike.

Naime, navijači njemačkog Hamburgera mirno su sjedili u obližnjem Rubelju i jeli hamburgere, kad ih je iznenada napalo desetak BBB-a.

Nakon što su počeli razbacivati njihovu hranu i stolice, uslijedili je tuča, koju je policija intervencijom prekinula.

Nasilni zagrebački mladići uspjeli su, ipak, na koncu pobjeći rukama pravde.

V.B.
Foto: Arhiva

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.