Boris Johnson primio drugu dozu AstraZenece

Foto: Epa

BRITANSKI premijer Boris Johnson primio je danas drugu dozu cjepiva protiv covida-19 kompanije AstraZeneca.

Prvu dozu je dobio u ožujku u bolnici St. Thomas, gdje je prošle godine liječen na intenzivnoj njezi nakon što se zarazio koronavirusom.

Više od polovice svih punoljetnih osoba u Velikoj Britaniji primilo je drugu dozu cjepiva protiv covida-19, piše Sky News.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.