BRITANSKI premijer Boris Johnson primio je danas drugu dozu cjepiva protiv covida-19 kompanije AstraZeneca.
Prvu dozu je dobio u ožujku u bolnici St. Thomas, gdje je prošle godine liječen na intenzivnoj njezi nakon što se zarazio koronavirusom.
Više od polovice svih punoljetnih osoba u Velikoj Britaniji primilo je drugu dozu cjepiva protiv covida-19, piše Sky News.